A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET – AŞÇIBAŞI – 24.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET iş ilanına ait olan bu yazı AŞÇIBAŞI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .AŞÇIBAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET
Pozisyon :
AŞÇIBAŞI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Okuralar Mevkiinde Kurulu A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET otelimizde istihdam edilmek üzere; İlgili pozisyonda Müdür olarak en az 3 yıllık iş tecrübesi bulunan, Gerekli mesleki bilgi ve vasıflara sahip MUTFAK ŞEFİ /AŞÇIBAŞI takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Antalya ve Manavgat lokasyonlarına servisimiz mevcuttur. İlgilenen adayların Cv ulaştırması rica olunur. Ön değerlendirme Cv üzerinden yapılacak olup, uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: