A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET – ÖNBÜRO MÜDÜRÜ – 24.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET iş ilanına ait olan bu yazı ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET
Pozisyon :
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Okuralar Mevkiinde Kurulu A GOOD LIFE UTOPIA FAMILY RESORT WATER PLANET otelimizde istihdam edilmek üzere; İlgili pozisyonda Müdür olarak en az 3 yıllık iş tecrübesi bulunan, Rusça / İngilizce yada Almanca / İngilizce dillerinden en az ikisine vakıf, Gerekli mesleki bilgi ve vasıflara sahip ÖNBÜRO MÜDÜRÜ takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Antalya ve Manavgat lokasyonlarına servisimiz mevcuttur. İlgilenen adayların Cv ulaştırması rica olunur. Ön değerlendirme Cv üzerinden yapılacak olup, uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: