ADALYA ARTSİDE HOTEL – COST CONTROLLER – 21.10.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ADALYA ARTSİDE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı COST CONTROLLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ADALYA ARTSİDE HOTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Evrenseki’de bulunan Adalya Hotels İşletmemizde bay COST CONTROL ŞEFİ çalışma arkadaşı aramaktayız; -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -En az 3 yıl 5 yıldızlı otellerde aynı görevi yapmış, -MS Office programlarını kullanabilen ve özellikle iyi derecede Excel bilen, -Problem çözme becerisi yüksek, -Takım çalışmasına yatkın, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Özellikle Asyasoft paket programını kullanabilen, -Başvuru yapan adayların CV’lerini a.rizadogan@adalyahotels.com adresine e-mail yoluyla gönderebilirler.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: