ADALYA HOTELS – MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ – 06.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ADALYA HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ADALYA HOTELS
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Adalya Hotels Manavgat Bölgesi’nde bulunan Adalya Ocean Deluxe otelimizde Genel Müdürlüğe bağlı, aşağıdaki niteliklere sahip “Misafir İlişkileri Müdürü” arayışımız bulunmaktadır. -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 4 yıl deneyimli, -İngilizce, Almanca, Rusça dillerinden en az ikisini iyi derecede bilen, -Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Planlama, uygulama, organizasyon, iletişim ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş, -Genel dış görünüş tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil edebilen, -Bayan İlgilenen adayların o.ik@adalyahotels.com e-mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: