ADALYA HOTELS – PEYZAJ MİMARI – 07.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ADALYA HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı PEYZAJ MİMARI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .PEYZAJ MİMARI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ADALYA HOTELS
Pozisyon :
PEYZAJ MİMARI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Adalya Hotels Manavgat Bölgesi’nde bulunan Adalya Ocean Deluxe otelimizde Genel Müdürlüğe bağlı, aşağıdaki niteliklere sahip “PEYZAJ MİMARI” arayışımız bulunmaktadır. -Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı veya Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun, -Proje hazırlığı,uygulama çalışması ve sunumları konusunda deneyimli, -Yaptığı çalışmalara ilişkin portfolyo sunabilecek, -Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Planlama, uygulama, organizasyon, iletişim ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş, -Genel dış görünüş tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil edebilen, İlgilenen adayların o.ik@adalyahotels.com e-mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: