ADALYA HOTELS – SOĞUTMACI – 23.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ADALYA HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı SOĞUTMACI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SOĞUTMACI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ADALYA HOTELS
Pozisyon :
SOĞUTMACI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Adalya Hotels Manavgat Bölgesi’nde bulunan Ocean otelimizde TEKNİK SERVİS departmanına bağlı, aşağıdaki niteliklere sahip “ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI ” arayışımız bulunmaktadır. -Aynı görevde en az 2 yıl 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, -Mutfak ekipmanları ve Soğutma konusunda tecrübeli, – Mesleki Eğitim Sertifikaya sahip, -Planlama, uygulama, organizasyon, iletişim ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş, -Genel dış görünüş tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil edebilen, İlgilenen adayların şahsen başvuruda bulunmaları rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: