ALAİYE HOTELS – REZERVASYON ŞEFİ – 07.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ALAİYE HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı REZERVASYON ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .REZERVASYON ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAİYE HOTELS
Pozisyon :
REZERVASYON ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Merkezi Alanya /Türkler Mahallesinde bulunan tesislerimizde Alaiye Hotels bünyesinde görevlendirilmek üzere ; İlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi, Turizm Otelcilik mezunu veya ilgili bölümlerden mezun olmak (Tercih sebebidir) Yazılı sözlü İngilizce dil bilgisine sahip, Online satış kanallarının kullanabilen, Elektra, sedna ya da benzer otelcilik programlarını kullanmayı bilen, Piyasa analizi ve öngörüsü yapabilecek, analitik düşünebilen ve raporlama konusunda bilgili, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, REZERVASYON MÜDÜRÜ ve ŞEFİ ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: