ALAIYE RESORT VE SPA HOTEL – NIGHT AUDITOR – 28.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ALAIYE RESORT VE SPA HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı NIGHT AUDITOR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .NIGHT AUDITOR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAIYE RESORT VE SPA HOTEL
Pozisyon :
NIGHT AUDITOR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Türkler mevkinde bulunan 01.04.2022 Tarihinde açılacak olan Alaiye Resort ve Spa Otelimizde görevlendirilmek üzere; TC VATANDAŞI BAY NIGHT AUDITOR pozisyonunda çalışabilecek personel arayışımız bulunmaktadır. * İyi düzeyde İngilizce yada Rusca bilen ve tercihen ikinci yabancı dil olarak Almanca bilen * Beş yıldızlı otel tecrübesine sahip * İletişim ve İnsan ilişkileri becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güler yüzlü * Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek, Lojman imkanımız vardır. *İlgilenen adayların belirtilen mail adresine resimli CV göndermeleri rica olunur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: