ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA – BAHÇIVAN – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA iş ilanına ait olan bu yazı BAHÇIVAN iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BAHÇIVAN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA
Pozisyon :
BAHÇIVAN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Türkler Bölgesinde faaliyet gösteren ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA Otelimizde Bahçıvan olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. * Bahçecilik, peyzaj ve süs bitkileri işlerinde deneyimli * Tercihen Bahçıvanlık belgesine sahip, * Tercihen İlaçlama belgesine sahip, * Bay Not: 1-Müracaat edecek adaylar özgeçmişlerini ik@xafiradeluxeresort.com e-mail adresine göndermeleri veya Otele başvurmaları gerekmektedir. 2- Hafta içi Saat 08:00-16:30 arasında, 0530 667 90 78 GSM numarasından iletişim kurabilirler. 3-Lojman ve Personel Servisi vardır. ( Alanya – Avsallar – İncekum)

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: