ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA – MARANGOZ – 09.11.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA iş ilanına ait olan bu yazı MARANGOZ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MARANGOZ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA
Pozisyon :
MARANGOZ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
* Otelcilikte her türlü mobilya ve marangozluk işlerini yapmak. * Görevinin gerektirdiği mesleki yeterlilik belgelerine sahip. Not: 1-Müracaat edecek adaylar özgeçmişlerini ik@xafiradeluxeresort.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir. 2-0530 667 90 78 İletişim Hafta içi sabah:09:00 – 17:00 arasında yapılacaktır. 3-Lojman ve Personel Servisi vardır. ( Alanya – Avsallar ) 4- Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya yüklememenizi rica ederiz. İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: