ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA – SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA iş ilanına ait olan bu yazı SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
* Tercihen Alanya ilçesinde ikamet eden. Not: 1-Müracaat edecek adaylar özgeçmişlerini ik@xafiradeluxeresort.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir. 2-Müracaat eden adaylara Yönetimin belirleyeceği tarihte randevu verilecektir. 3-Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya yüklememenizi rica ederiz. İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: