ALBA HOTELS – SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI – 18.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ALBA HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALBA HOTELS
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Side Bölgesinde bulunan Alba Hotels bünyesinde, Satış Pazarlama Departmanında görevlendirmek üzere; *Ön Lisans mezunu *En az 2 yıl otelcilik ve/veya acente deneyimine sahip *Rusça dilini ileri düzeyde kullanabilen (2. Dil İngilizce tercih sebebidir) *MS Office uygulamalarına hakim *İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın *Dinamik, yeniliklere ve gelişime açık *Sunum becerileri kuvvetli *Planlama ve organize etme yeteneğine sahip *Dış görünümüne özen gösteren *Seyahat engeli olmayan *Manavgat’ta ikamet eden veya Lojmanda konaklayabilecek ‘Satış Temsilcisi’ ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. “Demirler Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, işbu formu doldurmanız (özgeçmişinizi tarafımıza göndermeniz) suretiyle formda yer alan kişisel verilerinizi işlemekteyiz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve 30356 sayılı 10.03.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ uyarınca hazırlanan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ne https://www.albahotels.com.tr/kvkk/albapamant adresinden ulaşabilirsiniz. ”

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: