ALBA HOTELS – TEKNİK MÜDÜR YARD. – 27.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ALBA HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı TEKNİK MÜDÜR YARD. iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .TEKNİK MÜDÜR YARD. iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALBA HOTELS
Pozisyon :
TEKNİK MÜDÜR YARD.
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat/Çolaklı adresinde bulunan Alba Hotelleri Teknik Servis Departmanında görevlendirmek üzere; ‘Teknik Müdür Yardımcısı’ ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır *Tercihen Üniversitelerin Elektrik, Makine ve İnşaat bölümlerinden lisans veya önlisans mezunu *Alanında en az 15 yıl deneyimli *Tercihen otelcilik sektöründe teknik yöneticilik deneyimi olan *Teknik ofis ve saha çalışmalarında tecrübe sahibi *Teknik satınalmaların takibini prosedürlere uygun yapabilen *Tüm departmanlara teknik destek sağlamak için ekibi yönetebilecek *Teknik ekibin organizasyonunu ve iş takibini yapabilen *Dikkatli, titiz, takipçi, araştırma yönü güçlü, takım çalışmasına yatkın *MS Office uygulamalarını aktif kullanabilen *Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş *Teknik Müdüre bağlı olarak çalışacak *Askerlik hizmetini yapmış “Demirler Eğitim Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, işbu formu doldurmanız (özgeçmişinizi tarafımıza göndermeniz) suretiyle formda yer alan kişisel verilerinizi işlemekteyiz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve 30356 sayılı 10.03.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ uyarınca hazırlanan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ne https://www.albahotels.com.tr/kvkk/albapamant adresinden ulaşabilirsiniz. ”

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: