AMORE HOTELS – BARMEN – 09.11.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.AMORE HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı BARMEN iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BARMEN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AMORE HOTELS
Pozisyon :
BARMEN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Gazipaşa da bulunan, yaz kış açık olan Club Porto Amore adlı delüx butik otelimizin steakhouse, seafood restorant, resepsepsiyon ve barda çalışmak üzere tecrübeli bay ve bayan eleman ihtiyacımız vardır. Başvuru yapacakların. 1. Tercihen İngilizce veya Rusça bilmeleri 2. Vardiyalı çalışabilmeleri 3. Alakart restoran servis tecrübesi olmaları. 4. Satış becerisi ve müşteri diyaloğunun iyi olması. 5. Yazılı ve sözlü iletişimlerinin kuvvetli olmaları. 6. Sezonluk değil, yaz kış çalışmaya müsait olmaları 7. Garsonluk için başvuracakların alakart bilgisi olması 8. resepsiyon için başvuracakların elektra otel programına ve Microsoft Office programlarına hakim olmaları. 9. Bar için başvuracakların barista ve yeterli düzeyde bar bilgisinin olmları gerekmektedir. Otelimizin Alanya Mahmutlarda Lojmanı ve personel servisi vardır. Sigortalı çalışmak zorunludur. İlgilenenlerin erdogan.diri@clubportoamore.com mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini atmaları rica ederiz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: