AMORE HOTELS – GARSON (WAITER) – 04.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.AMORE HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı GARSON (WAITER) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .GARSON (WAITER) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AMORE HOTELS
Pozisyon :
GARSON (WAITER)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
DÖRT MEVSİM AÇIK OLAN CLUB PORTO AMORE OTELİMİZİN ALAKART RESTORANTLARINDA ÇALIŞMAK ÜZERE 1- YABANCI DİL BİLEN 2- PRESENTABLE 3- DİKSİYONU DÜZGÜN 4-MİSAFİRLERLE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI İLE İLETİŞİMİ KUVVETLİ 5-SATIŞ KABİLİYETİ YÜKSEK. 6- DAHA ÖNCE ALAKART SERVİS DENEYİMİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYACIMIZ VARDIR. BAŞVURU YAPACAK ARKADAŞLARIN DİKKATE ALMASI GEREK HUSUSLARDAN EN ÖNEMLİSİ SEZONLUK İŞÇİ KULLANMIYOR OLMAMIZDIR.SERVİS VE LOJMAN VARDIR. İLGİLENEN ARKADAŞLARIN 05345623466 NUMARALI TELEFONA CV LERİNİ GÖNDERMESİNİ YADA ARAMALARI GEREKMEKTEDİR.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: