ANKA GRUP GIDA TARIM BESİCİLİK – COST CONTROLLER – 12.11.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.ANKA GRUP GIDA TARIM BESİCİLİK iş ilanına ait olan bu yazı COST CONTROLLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ANKA GRUP GIDA TARIM BESİCİLİK
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip COST KONTROL takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Benzer pozisyonda da önce çalışmış. · Muhasebe işleyişine ve bilgisine sahip, . Sistemli ve planlı çalışma prensibine sahip, · Muhasebe ve maliyet programlarına hakim olan, · İletişim ve ikna becerileri güçlü, · MS Office programlarını ve özellikle de Excel’ i iyi kullanabilen, · Süreç analizi yapabilen ve üst yönetime raporlama yapabilecek, · Analitik düşünebilen ve takım çalışmasında yatkın, · Detaylara önem veren , prensipli ve iş disiplinine sahip, · Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, ekip arkadaşı arıyoruz..

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: