ASKA GRAND PRESTIGE HOTEL – COST CONTROLLER – 13.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ASKA GRAND PRESTIGE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı COST CONTROLLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ASKA GRAND PRESTIGE HOTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat’da bulunan ASKA GRAND PRESTIGE Otelimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “COST CONTROLL ” arayışımız bulunmaktadır. * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * En az 2 yıl otellerde aynı görevi yapmış, * Ofis Uygulamaları ve Otel Paket Programlarını aktif kullanabilen, * Tercihen Logo Tiger paket programı kullanmış, Lojman ve Servis imkanımız bulunmaktadır. Adayların prestige.muhasebe@askahotels.com adresine resimli cv göndermelerini rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: