AZURA DELUXE HOTEL – COST CONTROLLER – 06.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.AZURA DELUXE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı COST CONTROLLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AZURA DELUXE HOTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
avsallar bölgesinde faaliyette olan beş yıldızlı deluxe otelimizin Muhasebe departmanında çalışacak tecrübeli Cost controller şefi alınacaktır. * Benzer pozisyonda 5* otellerde en az 3 yıl deneyimli, * Microsoft Office programlarına hakim, * Tercihen sedna programı bilen, * depo stok takibi yapabilecek * E-fatura ve E–arşiv fatura düzenleme bilgisine sahip, *Alanya da veya manavgat da ikamet eden yada lojmanda konaklayacak. Öz geçmişinde fotoğrafı olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. başvurular muhasebe@azuradeluxe.com mail adresine yapılacaktır. Gerekli görüldüğü zamanda lojman imkanı sağlanabilir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: