AZURA DELUXE HOTEL – KREDİLER ŞEFİ – 06.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.AZURA DELUXE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı KREDİLER ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KREDİLER ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AZURA DELUXE HOTEL
Pozisyon :
KREDİLER ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
manavgat titreyengöl bölgesinde faaliyette olan beş yıldızlı otellerimizin Muhasebe departmanında çalışacak tecrübeli Gelirler şefi alınacaktır. * Benzer pozisyonda 5* otellerde en az 3 yıl deneyimli, * Microsoft Office programlarına hakim, * Tercihen sedna programı bilen, * Gelirler konusunda deneyimli, – * E-fatura ve E–arşiv fatura düzenleme bilgisine sahip, *manavgat da ikamet eden yada lojmanda konaklayacak. Öz geçmişinde fotoğrafı olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. başvurular muhasebe@azuradeluxe.com mail adresine yapılacaktır. Gerekli görüldüğü zamanda lojman imkanı sağlanabilir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: