AZURA DELUXE HOTEL – MUHASEBE ŞEFİ – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.AZURA DELUXE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı MUHASEBE ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MUHASEBE ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AZURA DELUXE HOTEL
Pozisyon :
MUHASEBE ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat titreyengöl bölgesinde faaliyette bulunan 5* otelimizin muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. *Üniversitelerin İktisat, Maliye, İşletme, Ekonomi ve benzer bölümlerinden mezun, *Mali İşler ve Muhasebe Departmanlarında az 5 yıl deneyimli, *Otel Muhasebesi konusunda deneyimli *Tercihen Sedna kullanan *E-fatura ve mevzuatlara hakim *MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, *Analiz ve raporlama becerisine sahip, *İş disiplini yüksek, sorumluluk alabilen ve çözüm odaklı, *Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, takım çalışmasına yatkın, BAŞVURU İÇİN RESİMLİ CV LERİNİZİ muhasebe@azuradeluxe.com ADRESİNE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: