Club Dizalya Hotel – AŞÇIBAŞI – 06.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Club Dizalya Hotel iş ilanına ait olan bu yazı AŞÇIBAŞI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .AŞÇIBAŞI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Club Dizalya Hotel
Pozisyon :
AŞÇIBAŞI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
*Konaklı Bölgesinde Bulanan Club Dizalya Otelimizde en az 5 yıl Aşçıbaşı pozisyonunda yöneticilik tecrübesi olan takım arkadaşı aramaktayız. *Türk ve Dünya mutfağında uluslararası bilgi ve beceriye sahip olan *Menü, sunum ve tasarım konularında deneyimli *Bütçe ve maliyet yapılanmasında planlama ve uygulama çalışmalarının yürütülmesinde tecrübe sahibi olan *Tercihen Almanca ve İngilizce dilini hakim *Gıda güvenliği ve hijyen hakkında kapsamlı bilgi sahibi olan *Liderlik vasıflarına ve ekip yönetimi becerisine sahip olması, *İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, ekip çalışmasına uyumlu olması, *Alanya’da ikamet eden *Misafir memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip olması Başvuruları resimli Cv ile ik@dizalya.com adresine mail atabilir veya 0(242) 565 13 13 Telefon numarası ile iletişim sağlayabiliriz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: