Club Dizalya Hotel – MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU – 06.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Club Dizalya Hotel iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Club Dizalya Hotel
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Konaklı Bölgesinde Bulanan Club Dizalya Otellerimizde Misafir İlişklileri Sorumlusu Branşından çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. * En az 3 yıl, otelcilik sektöründe deneyimi olan * Tercihen Lisans mezunu, * İyi derecede Almanca, tercihen ikinci dil olarak İngilizce bilen * Vardiyalı çalışabilecek * Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve prezantabl, * Misafir memnuniyet odaklı çalışan, * Elektra kullanabilen, * Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, * Problem çözme becerisi kuvvetli, çözüm odaklı ve analitik düşünen, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, takım arkadaşları aranmaktadır. * Ekip çalışmasına uyumlu takım arkadaşları aramaktayız Başvuruları Resimli Cv ile ik@dizalya.com adresine mail atabilir veya 0(242) 565 13 13 Telefon numarası ile iletişim sağlayabiliriz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: