DİZALYA PALM GARDEN – SERVİS MÜDÜRÜ – 06.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.DİZALYA PALM GARDEN iş ilanına ait olan bu yazı SERVİS MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SERVİS MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
DİZALYA PALM GARDEN
Pozisyon :
SERVİS MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Konaklı Bölgesinde Bulanan Dizalya Palm Garden Otelimizde Servis Müdürü Branşından çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. * Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli, * servis hakkında bilgi sahibi, * Analitik düşünebilen, presentable ve liderlik vasıflarına sahip, misafir ve personel memnuniyetini en üst seviyede tutabilen, * Cost takibi,bütçe hesapları konusunda bilgi sahibi, * Tüm servis personelini yönetme ve gerekli eğitimleri verme konusunda başarılı, yönetim, koordinasyon ve organize etme becerisi yüksek, * Tercihen Rusça ve İngilizce dillerine hakim Başvuruları Resimli Cv ile ik@dizalya.com adresine mail atabilir veya 0(242) 565 13 13 Telefon numarası ile iletişim sağlayabiliriz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: