ELİF TEKE BOUTİQUE – PORTÖR – 23.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.ELİF TEKE BOUTİQUE iş ilanına ait olan bu yazı PORTÖR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .PORTÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ELİF TEKE BOUTİQUE
Pozisyon :
PORTÖR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
E-TİCARET MERKEZİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DEPO BÖLÜMÜNE, EN AZ LİSE MEZUNU BAY-BAYAN 22-30 YAŞ ARALIĞINDA İŞ ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR. İŞ TANIMI ; BUTİK ÜZERİNE GÜNLÜK GELEN ÜRÜNLERİN ACILMASI BARKODLANMASI VE KARGOYA HAZIR EDİLMESİ AŞAMASINDA ÇALIŞACAK . ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 09:30 AKŞAM 19:00 (PAZAR GÜNÜ HARİÇ) ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN . ÖĞLEN YEMEĞİ İŞ YERİNE AİT. BAŞVURULARI BELİRTİLEN MAİL ADRESİNE RESİMLİ CW ATARAK GERCEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ .

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: