EMİR HOTELS – HOUSEKEEPER ASSISTANT (KAT.MÜD.YRD) – 06.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.EMİR HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı HOUSEKEEPER ASSISTANT (KAT.MÜD.YRD) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .HOUSEKEEPER ASSISTANT (KAT.MÜD.YRD) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
EMİR HOTELS
Pozisyon :
HOUSEKEEPER ASSISTANT (KAT.MÜD.YRD)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat Evrenseki bölgesinde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı; *Üniversitelerin Turizm Otelcilik fakültelerinden mezun, *Kat Hizmetleri departmanının operasyonunu yönetebilen, *Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, *Electra otel programı ve tüm ofis programlarına hakim, * Misafir memnuniyeti bilinci ile çalışan ve detaylara önem veren, *Temizlik, hijyen ve sanitasyon bilgilerine sahip, * Sonuç ve hedef odaklı çalışan, *Kat hizmetleri departmanın da kullanılan tüm cihazlar ve ürünler konusunda bilgi sahibi olan, * Ekip planlaması ve organizasyonu yapabilme yetkisine sahip, Çalışma arkadaşı aramaktayız. *Başvuruların şahsen veya ‘ik@emirhotels.com’ adresinden yapılmasını rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: