EMİR HOTELS – MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ – 06.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.EMİR HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
EMİR HOTELS
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Manavgat bölgesinde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; *Üniversitelerin Halka İlişkiler , Uluslararası ilişkiler yada Turizm İşletme fakültelerinden mezun, * Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, * Misafir Memnuniyeti bilinci ile çalışan, * Elektra otel programı ve Ofis programları kullanabilen, * Sosyal medya ve anket sistemlerini iyi takip eden, * Reklamasyonlara uygun resmi yazışma dili olan, * Almanca yabancı dil bilgisi çok iyi derecede olan, Tercihen ikinci dil olarak İngilizce yabancı dil bilgisi olan, * Esnek çalışma saatlerine uyabilen, * Çözüm odaklı ve güler yüzlü, * Manavgat’ta ikamet eden veya lojmanda konaklayabilecek, Misafir İlişkileri Müdürü çalışma arkadaşı aramaktayız. *Başvuruların şahsen veya ‘ik@emirhotels.com’ adresinden yapılmasını rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: