EMİR HOTELS – PASTANE ŞEFİ – 23.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.EMİR HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı PASTANE ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .PASTANE ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
EMİR HOTELS
Pozisyon :
PASTANE ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Manavgat bölgesinde olan otelimize Mutfak bölümüne; *Turizm Otelcilik lisesi, Üniversitelerin Gastronomi Bölümlerinden yada mesleki yeterlilik belgesi olan, *Pastacılık bölümünde en az 5 yıl deneyimi olan ve kısım şefi pozisyonunda görev almış, *Türk ve dünya mutfağında yer alan tatlılar konusunda bilgili, *Temiz ve disiplinli çalışan, *Esnek çalışma saatlerine uyabilen, *Manavgat’ta ikamet eden veya Lojmanda konaklayabilecek ”Pastane Şefi” aramaktayız. *Başvuruların şahsen veya ik@emirhotels.com adresine yapılmasını rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: