EMİR HOTELS – SICAK ŞEFİ YARD. – 30.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.EMİR HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı SICAK ŞEFİ YARD. iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SICAK ŞEFİ YARD. iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
EMİR HOTELS
Pozisyon :
SICAK ŞEFİ YARD.
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Manavgat bölgesinde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere ; *Üniversitelerin Gastronomi bölümü /Meslek Lisesi mezunu yada mesleki yeterlilik belgesi olan, *Mutfak Sıcak bölümünde en az 3 yıl deneyimli, *Türk ve dünya mutfaklarında sıcak ana yemekleri üretebilen ve reçeteleri bilen, *Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, *Manavgat ve çevresinde ikamet eden yada lojmanda konaklayabilecek; Sıcak Aşçı çalışma arkadaşı aramaktayız. Başvuruların şahsen yapılmasını ve CV’lerin ik@emirhotels.com adresine gönderilmesini rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: