Gizli Profil – ELEKTRİKÇİ – 03.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Gizli Profil iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİKÇİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
ELEKTRİKÇİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Türkler Mevkii’nde bulunan Eftalia Marin Otelimizde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “ELEKTRİKÇİ” alınacaktır. * Elektrik-Elektronik ile ilgili bölümlerinden mezun, veya mesleki yeterlilik belgesi bulunan; * Elektrikçi olarak minimum 1 yıl deneyimli, * İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik * Misafir memnuniyeti odaklı, * Takım çalışmasına yatkın olan ve etkin şekilde uygulayan, * Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, takım arkadaşı alınacaktır. İlgilenen adayların; 0553 626 60 89 nolu telefon ile iletişim kurmaları veya şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: