Gizli Profil – HAVUZCU – 03.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.Gizli Profil iş ilanına ait olan bu yazı HAVUZCU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .HAVUZCU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
HAVUZCU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Türkler Mevkii’nde bulunan Eftalia Marin Otellerimizde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “HAVUZ OPERATÖRÜ” alınacaktır. * Mesleki yeterlilik belgesi bulunan; * Havuz operatörü olarak minimum 1 yıl deneyimli, * İletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik * Misafir memnuniyeti odaklı, * Takım çalışmasına yatkın olan ve etkin şekilde uygulayan, * Gelişime ve mesleki yeniliklere açık, takım arkadaşları alınacaktır. İlgilenen adayların; 0553 626 60 89 nolu telefon ile iletişime geçmesi veya şahsen başvuru yapmalarını rica ederiz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: