Gizli Profil – KALİTE MÜDÜRÜ – 18.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.Gizli Profil iş ilanına ait olan bu yazı KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
KALİTE MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat Turizm Bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde istihdam etmek üzere; *Üniversitelerinin 4 yıllık Gıda Mühendisliği fakültelerinden mezun, *Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda deneyimi olan *Kalite , Çevre ve Gıda güvenliği sistemlerinin kurulmasını sağlayan, takip eden ve sürecin işleyişi için gerekli denetimleri yapabilen, *Misafir istek ve taleplerine göre oluşması gereken standartları sağlayarak kalite politikasını düzenleyebilen, *Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli , *Raporlama, belgelendirme, iç tetkik ve dış tetkiklerde yer almış, *Şirketin belirlenen Misyon, Vizyon ve Kalite politikalarını çalışanlara benimsenmesini sağlayabilecek, *Manavgat da ikamet eden veya edebilecek “KALİTE MÜDÜRÜ” aramaktayız. Adayların personel_07_@hotmail.com adresine resimli özgeçmişleri ile başvuru yapmalarını rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: