Gizli Profil – MUHASEBE MÜDÜRÜ – 16.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.Gizli Profil iş ilanına ait olan bu yazı MUHASEBE MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MUHASEBE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
MUHASEBE MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Otelcilik sektöründe yer alan 5 yıldızlı tesisimizde görevlendirmek üzere *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Muhasebe departmanının tüm süreçlerinde deneyimli, *İngilizce bilen *Raporlama konusunda tecrübeli, *MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, *Etkin iletişim becerisine sahip, *Takım çalışmasına inanan, takım yönetebilen yönetici vasıflarına sahip, *İletişimi güçlü, *5 yıldızlı otellerde min.5 yıllık yöneticilik deneyimi ve otel tecrübesi olan, ”MUHASEBE MÜDÜRÜ” çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı: -Gelirler, krediler, cost, kasa işlemleri ve kontrollerinin yapılması, -Muhasebe kayıt, bütçe ve raporlamaların otel standartlarına uygun gerçekleştirilmesi, -E- fatura, E-arşiv ve E-defter kayıtlarının takibi, -Gelir gider ve bütçe takibinin yapılarak ilgili raporların hazırlanması, -İlgili güncel muhasebe mevzuatları, yasaları ve kanunları yakından takip edilmesi, -Banka, pos hesaplarının kontrol edilmesi, ilgili belge ve kayıtların tutulması, -Ödeme ve alacak planlarının otel yönetimine sunularak ilgili takibin yapılması -Stok girişi, takibi ve kontrolünün sağlanması -Genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve yönetim muhasebesine hakim -Envanter sayımlarına katılarak ilgili kayıtların yapılması ****İlgilenen adayların personel_07_@hotmail.com adresine resimli özgeçmişleri ile başvuru yapmalarını rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: