GRAND KAPTAN OTEL – BİLGİ İŞLEM ELEMANI – 24.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.GRAND KAPTAN OTEL iş ilanına ait olan bu yazı BİLGİ İŞLEM ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BİLGİ İŞLEM ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
GRAND KAPTAN OTEL
Pozisyon :
BİLGİ İŞLEM ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Bilgisayar sistemleri üzerinde meydana gelen donanımsal ve yazılımsal problemleri çözmek, Bilgisayar sistemlerinin güncel kalmasını sağlayabilen Kullanıcı problemleri ile altyapı problemlerinin çözümüne destek vermek, İnternet erişim sorunlarına destek verebilen Sistemlerin bilgi güvenliğini sağlayıcı önlemler alabilen, Sunucu ve kullanıcıların düzenli yedekleme işlemlerini yapmak, kontrol etmek ve gerektiğinde geri yükleyebilecek, Benzer pozisyonlarda deneyimli, Askerlikle ilişkisi bulunmayan.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: