GRAND KAPTAN OTEL – COST CONTROLLER – 05.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.GRAND KAPTAN OTEL iş ilanına ait olan bu yazı COST CONTROLLER iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
GRAND KAPTAN OTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
İŞİN TANIMI Stok takibi ve günlük depo giriş/çıkışlarını yapmak. Günlük, aylık ve yıllık gelir/gider raporlarını hazırlamak. Periyodik yiyecek/içecek sayımlarını yapmak ve raporlamak. Aylık ve yıllık faaliyet raporlarını hazırlamak. Aylık ve yıllık demirbaş sayımlarını yapmak ve raporlamak. Banket/ziyafet organizasyonlarının maliyet raporlarını hazırlamak. ARANAN NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Benzer pozisyonlarda deneyimli. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan. Sedna programına hakim. Ms Office uygulamalarına hakim.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: