HOLİDAY PARK RESORT OTEL – ELEKTRİKÇİ – 23.11.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.HOLİDAY PARK RESORT OTEL iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİKÇİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
HOLİDAY PARK RESORT OTEL
Pozisyon :
ELEKTRİKÇİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Okurcalar Alara Turizm merkezinde bulunan 5 Yıldızlı Holiday Garden Resort Otel’imizde görev yapmak üzere Elektrikçi aramaktayız. * Benzer pozisyonda 5* otellerde en az 3 yıl deneyimli, * Kişisel motivasyonu yüksek, * Takim çalışmasına uyumlu, * Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahip, (Meslek Lisesi Diploması veya Ustalık belgesi) *Askerliğini Yapmış, * Manavgat – Konaklı veya Okurcalar’da ikamet eden, edebilecek veya lojmanda kalabilecek adayların belirtilen mail adresine resimli Cv’lerini göndermeleri veya 541 929 47 80 nolu telefonu aramaları rica olunur. * Lojmanımız mevcuttur. * Manavgat’a ve Konaklı’ya servisimiz mevcuttur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: