HORUS PARADISE HOTEL – ELEKTRİKÇİ – 18.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.HORUS PARADISE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİKÇİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
HORUS PARADISE HOTEL
Pozisyon :
ELEKTRİKÇİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya / Manavgat / Side bölgesinde bulunan 5 yıldızlı tesisimizde Teknik servis departmanında görevlendirilmek üzere; Elektrik işleri konusunda minimum 2-4 yıl deneyimli, tercihen otel tecrübesi olan , En az lise ve dengi okulların elektrik, elektronik bölümünden mezun veya mesleki yeterlilik belgesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, . Gerektiğinde vardiyalı olarak çalışabilecek ve fazla mesai yapabilecek elektrikçi, elektrik şef ve elektronik şef çalışma arkadaşı aramaktayız. Başvurularınızı büyük bir memnuniyetle bekliyoruz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: