KİRMAN ARYCANDA DE LUXE – NIGHT AUDITOR – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.KİRMAN ARYCANDA DE LUXE iş ilanına ait olan bu yazı NIGHT AUDITOR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .NIGHT AUDITOR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KİRMAN ARYCANDA DE LUXE
Pozisyon :
NIGHT AUDITOR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Okurcalar mevkinde bulunan Kirman Arycanda de luxe Otelimizde görevlendirilmek üzere; TC VATANDAŞI BAY NIGHT AUDITOR pozisyonunda çalışabilecek personel arayışımız bulunmaktadır. * İyi düzeyde Almanca ve tercihen ikinci yabancı dil olarak İngilizce yada Rusca bilen * Beş yıldızlı otel tecrübesine sahip * İletişim ve İnsan ilişkileri becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güler yüzlü * Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek, Lojman imkanımız vardır. Manavgat’a ve Alanya ya servis vardır. Başvuruların fom@arycanda.com.tr adresine fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş gönderilerek yapılması rica olunur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: