KİRMAN ARYCANDA DE LUXE – RESEPSİYON ŞEFİ – 27.12.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.KİRMAN ARYCANDA DE LUXE iş ilanına ait olan bu yazı RESEPSİYON ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .RESEPSİYON ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KİRMAN ARYCANDA DE LUXE
Pozisyon :
RESEPSİYON ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Okurcalar mevkinde bulunan Kirman Arycanda de luxe Otelimizde görevlendirilmek üzere; TC VATANDAŞI BAY/ BAYAN RESEPSİYON ŞEFİ veya SHİFT LEADER pozisyonunda çalışabilecek personel arayışımız bulunmaktadır. * İyi düzeyde Almanca ve tercihen ikinci yabancı dil olarak İngilizce yada Rusca bilen * Beş yıldızlı otel tecrübesine sahip * İletişim ve İnsan ilişkileri becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güler yüzlü * Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek, Lojman imkanımız vardır. Manavgat’a ve Alanyaya servis vardır. Başvuruların fom@arycanda.com.tr adresine fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş gönderilerek yapılması rica olunur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: