KIRMAN HOTELS – İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ – 26.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.KIRMAN HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KIRMAN HOTELS
Pozisyon :
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere İnsan Kaynakları Müdürü takım arkadaşları alınacaktır. Konusunda en az 5 yıl deneyimli, İnsan Kaynakları Süreçlerinin Gerek Yasal Gerekse Kurumsal Tüm Süreçlerini Yürütebilecek, Bütçeleme ve Planlama Konusunda Deneyimli, Analiz ve Raporlama Konusunda Deneyimli, Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Bölge Dinamiklerini iyi analiz edebilecek, Grup Otel çalışma prensiplerini bilen yada benimseyecek, Adayların Cv’ lerini mail yolu ile tarafımıza iletmelerini rica ederiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: