KIRMAN LEODIKYA HIGH CLASS – GÜVENLİK ELEMANI – 10.11.2021 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.KIRMAN LEODIKYA HIGH CLASS iş ilanına ait olan bu yazı GÜVENLİK ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .GÜVENLİK ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KIRMAN LEODIKYA HIGH CLASS
Pozisyon :
GÜVENLİK ELEMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
****** KİRMAN HOTELS ****** KİRMAN HOTELS bünyesinde faaliyet gösteren Leodikya High Class işletmemizin Güvenlik Departmanında görevlendirilmek üzere; – Uzun boylu, fiziken sportif görünüşlü – En az 2 yıl ilgili pozisyonda ve Turizm İşletmelerinde görev almış, – 25 ile 40 yaş arası – En az lise mezunu – Tercihen erkek – Kış dönemi için lojmanda konaklayabilecek, ya da okurcalar, avsallarda ikamet eden – Kendini geliştirmeye açık – Diksiyonu düzgün, ikili ilişkileri kuvvetli – Ekip çalışmasına uygun yaz kış istihdam edilmek üzere Güvenlik Personeli alınacaktır. İlgilenen adayların belirtilen e-mail adresine Resimli Özgeçmiş iletmeleri ya da Otele gelerek yüz yüze görüşme yapmaları rica olur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: