LYRA GROUP HOTELS – ELEKTRİKÇİ – 03.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.LYRA GROUP HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı ELEKTRİKÇİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LYRA GROUP HOTELS
Pozisyon :
ELEKTRİKÇİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ELEKTRİKÇİ GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Manavgat Kızılağaç bölgesinde bulunan LYRA GROUP Hotel Lyra Resort & Spa bünyesinde Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere Elektrikçi çalışma arkadaşı aramaktayız. M.Y.O veya meslek liselerinin Elektrik bölümü mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Mesleki yeterlilik belgesine sahip Ekip çalışmasına yatkın Çözüm odaklı ve analitik düşünce becerisine sahip Tercihen şantiye elektrik işlerinden anlayan Lojmanda kalabilecek İlgilenen adayların mail veya şahsen basvuruda bulunmalarını rica ederiz. İş ilanına yapacağınız başvurularda ileteceğiniz verileri açık rızanız doğrultusunda pozisyona uygun adayın belirlenmesi amacıyla işlemekteyiz. Aday değerlendirme süreçlerinde yalnızca devran.sivas@lyrahotel.com adresine gönderilen Lyra/Heaven İş Başvuru Formu dikkate alınır. İhtiyaç dışı bilgi paylaşımından ve harici kanallardan paylaşılan bilgilerden dolayı Lyra/Heaven’ın sorumluluğu bulunmadığını ve kişisel verileriniz üzerinde 6698 Sayılı Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklarınızı her zaman işletebileceğinizi hatırlatırız.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: