LYRAGROUPSHOTEL – KALİTE MÜDÜRÜ – 21.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.LYRAGROUPSHOTEL iş ilanına ait olan bu yazı KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LYRAGROUPSHOTEL
Pozisyon :
KALİTE MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat Kızılağaç bölgesinde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere Kalite Müdürü aramaktayız. *Tercihen benzer pozisyonda 5 yıldızlı otelde en az 3 yıl deneyime sahip olan, *Tercihen üniversite mezunu, *En az bir yabancı dili çok iyi derecede bilen, *ISO 9001,ISO 14001,ISO 22000,ISO 18001 ve ISO 10002,Standartlarını bilen ve yönetebilen, *Kalite ,Çevre ve Gıda Güvenliği sistemlerinin kurulmasını sağlayan, takip eden ve sürecin işleyişi için gerekli denetimleri yapabilen, *Etkili iletişim, analitik düşünme, empati yapabilme, sonuç odaklı çalışma becerilerine sahip olan, *Şirketin belirlenen Misyon ,vizyon ve kalite politikalarını çalışanlara benimsenmesini sağlayabilecek, iş ilanına yapacağınız başvurularda ileteceğiniz verileri açık rızanız doğrultusunda pozisyona uygun adayın belirlenmesi amacıyla işlemekteyiz. Aday değerlendirme süreçlerinde yalnızca devran.sivas@lyrahotel.com adresine gönderilen Lyra/Heaven İş Başvuru Formu dikkate alınır. İhtiyaç dışı bilgi paylaşımından ve harici kanallardan paylaşılan bilgilerden dolayı Lyra/Heaven’ın sorumluluğu bulunmadığını ve kişisel verileriniz üzerinde 6698 Sayılı Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklarınızı her zaman işletebileceğinizi hatırlatırız. , Ilgilenen adaylarin Cv’lerini ekte ki mail adresine göndermelerini önemle rica ederiz. Görüsmeler Cv’ler üzerinden degerlendirmeye alinacaktir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: