MARY PALACE RESORT SPA HOTEL – DEPO ŞEFİ – 03.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.MARY PALACE RESORT SPA HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı DEPO ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .DEPO ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MARY PALACE RESORT SPA HOTEL
Pozisyon :
DEPO ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Çolaklı Turizm merkezinde bulunan beş yıldızlı otel işletmemizde görevlendirilmek üzere ‘’Depo Şefi” arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu olan, Benzer tesislerde Depo Şefi olarak en az 3 yıl görev almış, İrsaliye, fatura, stok takibi konularında deneyimli Depo ve raf düzenini sağlayabilecek, Depo giriş-çıkışlarının kayıt ve takibini yapabilecek Depo iş akışının ve prosedürlerinin takip edilmesi, Mal kabulü ve dağıtımı işlemlerinde aktif bilgi sahibi Sistem üzerinden günlük ve periyodik mal kabul, depolama, depolardan transferlerin kontrolünü gerçekleştirilmesi, Ms Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek, Tercihen Athena programını kullanabilen Dikkatli, sorumluluk sahibi , disiplinli, İletişim, Planlama ve takip becerisi yüksek Depo şefi arayışımız bulunmaktadır .İlgilenen adayların verilen e-mail adresine resimli özgeçmişleri ile başvurmaları önemle rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: