MARY PALACE RESORT SPA HOTEL – F & B MÜDÜRÜ – 12.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.MARY PALACE RESORT SPA HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı F & B MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .F & B MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MARY PALACE RESORT SPA HOTEL
Pozisyon :
F & B MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Çolaklı Turizm merkezinde bulunan 5 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere F&B müdürü arayışımız bulunmaktadır. * 5 yıldızlı tesislerde F&B Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl deneyimi olan, * Uluslararası mutfak, yiyecek içecek ve servis hakkında bilgi sahibi, * Analitik düşünebilen, prezentabl ve liderlik vasıflarına sahip, * Yiyecek ve içecek menüsü hazırlama konusunda tecrübeli, * Cost takibi ve yiyecek içecek bütçe hesapları konusunda bilgi sahibi, * Tüm servis personelini yönetme ve gerekli eğitimleri verme konusunda başarılı, * Yönetim, koordinasyon ve organize etme becerisi yüksek, * Misafir ve personel memnuniyetini en üst seviyede tutabilen, * Tüm diğer departmanlarla etkin, aktif ve uyumlu işbirliği kurabilen , İlgilenen adayların verilen e-mail adresine resimli özgeçmişleri ile başvurmaları önemle rica olunur. Lojman imkanımız mevcuttur. Manavgat/Sarılar servisimiz vardır. Antalya servisimiz bulunmamaktadır. Randevusuz görüşmeler kabul edilmeyecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: