MARY PALACE RESORT SPA HOTEL – GENEL MÜDÜR – 03.01.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.MARY PALACE RESORT SPA HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı GENEL MÜDÜR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .GENEL MÜDÜR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MARY PALACE RESORT SPA HOTEL
Pozisyon :
GENEL MÜDÜR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Çolaklı turizm merkezinde bulunan beş yıldızlı otelimizde görevlendirlmek üzere “Genel Müdür” arayışımız bulunmaktadır. *En az 10 yıllık Otel yönetimi deneyimine sahip, *Bölgeyi çok iyi bilen ve iş bağlantıları kuvvetli olan, *Çok iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip, *Otelin bütün faaliyetlerine hakim olan, *Bütçe yönetimi konusunda bilgili ve deneyimli, *Kısa ve uzun vadede planlamalar yapabilen, *Performans değerlendirme ve iş geliştirme konularına hakim, *Verimlilik ve etkili organizasyon konularında tecrübeye sahip, *Satış ve Pazarlama konusunda yetkin olan ve planlamalar yapabilen, *İç ve Dış Misafir memnuniyeti konusunda etkin stratejiler oluşturabilen, *İşletmenin genel prensip ve politikalarına ayak uydurabilecek *Hedefi olan, *Vizyon sahibi İlgilenen adayların verilen e-mail adresine resimli özgeçmişleri ile başvurmaları önemle rica olunur. Görüşmeler Yönetim Kurulu Başkanı tarafından yapılacaktır. Randevusuz görüşmeler kabul edilmeyecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: