MELAS HOTELS – SUPERVISOR (KAT ŞEFİ) – 22.12.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.MELAS HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı SUPERVISOR (KAT ŞEFİ) iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SUPERVISOR (KAT ŞEFİ) iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MELAS HOTELS
Pozisyon :
SUPERVISOR (KAT ŞEFİ)
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
2022 yılı turizm sezonunda çalıştırılmak üzere; Deneyimli, öğrenmeye açık ve takım çalışmasına yatkın ,insan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı, çözüm odaklı, çalıştığı alanın genel temizliğinden sorumlu Tercihen Yüksek Okul mezunu ‘Kat Şefi’ Pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz. Manavgat bölgesinde ikamet eden adaylar tercih nedeni olup, hazırlanmış CV leri varsa İk@melashotels.com veya hk@melashotels.com mail adreslerine gönderebilirler. Şahsen görüşmek isteyen adaylar da otele gelip H-K Müdürü ile görüşebilirler.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: