METEK GROUP – SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU – 20.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.METEK GROUP iş ilanına ait olan bu yazı SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
METEK GROUP
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Medikal ürünleri satış pazarlama da öncelikli deneyimli, ( deneyimsiz olup sahaya hakim olan kişilere eğitim verilecektir.) Manavgat veya Alanya da ikamet eden, Ehliyeti olan ve sahaya hakim, sahada satış yapabilecek, eğitim amaçlı sehir dışına çıkmada sorun yaşamayacak Öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, öz bakımına dikkat eden 25-35 yaş aralığında bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. GÖRÜŞMELER RANDEVU İLE YÜZYÜZE YAPILACAKTIR. TEL: 0553 864 8689 MAİL: Metekgroup@gmail.com lütfen gelmeden önce arayınız.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: