NETYAZILIM – YAZILIM UZMANI – 11.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.NETYAZILIM iş ilanına ait olan bu yazı YAZILIM UZMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .YAZILIM UZMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
NETYAZILIM
Pozisyon :
YAZILIM UZMANI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Firmamıza ait mevcut yazılımların güncellenmesi, hataların tespit edilmesi ve giderilmesi, yeni özelliklerin geliştirilmesi gibi tüm back-end yazılım geliştirme ve destek çalışmalarında yer almak. * PHP ve MySQL deneyimi olan, * Laravel Framework bilgisine hakim, * Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, * Algoritma yeteneğine güvenen, * Öğrenmeye açık ve kendini geliştirmeye istekli, * Proaktif ve çözüm odaklı bakış açısına sahip, çalışma arkadaşı arıyoruz. Bu özelliklere sahipseniz aramıza katılmak için başvurunuzu hemen yapın.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: