NOXİNN DELUXE HOTEL – ÖNBÜRO MÜDÜRÜ – 07.01.2022 – ALANYA İŞ İLANI

alanya iş ilanını sizler için listeliyoruz.NOXİNN DELUXE HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÖNBÜRO MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
NOXİNN DELUXE HOTEL
Pozisyon :
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Konaklı’da bulunan Noxinn Hotels Bünyelerinde bulunan Noxinn Club otelimize Sürekli bir misafir memnuniyeti anlayışı ile hareket eden ,çözümcü ve operasyonu güçlü “ÖNBÜRO MÜDÜRÜ” pozisyonu için takım arkadaşı arıyoruz. Tercihen Ön lisans,üniversite En az 2 yabancı lisan ( Rusça, İngilizce ) Çalıştığı firmaya sadık, yeniliğe açık, araştırıcı, temsil yeteneği olan, sosyal yerinde ve çabuk karar verme yeteneğine sahip, iyi bir yöneticide ve eğitimcide bulunması gereken vasıflara sahip olmak. Mail adresinden ya da telefon ile yapılacak görüşmelerde paylaşacağınız verilerinizin/bilgilerinizin, özel nitelikli kişisel verilerinizi (ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler) kapsamadığından emin olmanızı rica ederiz.Tarafımızla paylaşacağınız verileriniz; iş başvurunuz kapsamında ve bu amaçlı sınırlı olarak işlenecek olup; işe başlatılmamanız halinde ilk imha periyodunda imha edilecek; işe başlamanız halinde ise özlük dosyanıza eklenecektir. Verileriniz, insan kaynakları departmanı tarafından işlenecek olup; başvurduğunuz departmanın müdürü haricinde 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. Verilerinizin imhasını, periyodik imha süresinden önce, her zaman kariyer@noxinnhotels.com mail adresine ileterek talep edebilirsiniz. Detaylı aydınlatma metni için www.noxinnhotels.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz.”

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani
%d blogcu bunu beğendi: