OLEANDER OTEL – KAYNAKÇI – 01.11.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

manavgat iş ilanını sizler için listeliyoruz.OLEANDER OTEL iş ilanına ait olan bu yazı KAYNAKÇI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KAYNAKÇI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
OLEANDER OTEL
Pozisyon :
KAYNAKÇI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Yaz-Kış Açık 5* Turistik Otel işletmemizde GEÇİCİ SÜRELİĞİNE istihdam edilmek üzere aşağıda detayı verilen nitelikleri taşıyan KAYNAKÇI arıyoruz. Aranan Nitelikler; 1- Görevinin gerektirdiği Eğitim seviyesine sahip (Endüstri Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun ve gerekli sertifikalara sahip) 2- 5* Turistik Otel işletmelerinde en az 1 yıl Tecrübeli, 3- Ustalık Belgesi olan. 4-Ekip çalışmasına uygun, 5-Askerliğini yapmış Başvurular E-mail , Faks veya ŞAHSEN kabul edilecek olup, gizli tutulacaktır. LOJMAN İMKANIMIZ VARDIR. TELEFON: 0530 761 8262 : OSMAN BEY.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani
%d blogcu bunu beğendi: